+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
1. srpna 2009 • 18:20

V Čeladné vede po třetím kole Webster

Autor:
Miguel Angel Jimenez hřiště v Čeladné dokonce projektoval
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický golfista Steve Webster vede i po třetím dnu turnaj evropské série PGA Moravia Silesia Open v Čeladné. V čele však zůstal jen díky zaváhání Ignacia Garrida na poslední osmnácté jamce.Tu Španěl zahrál se dvěma údery nad par a trochu si tím pokazil vynikající výkon z dnešního prvního finálového kola. Turnaj dotovaný dvěma miliony eur už bez účasti českých hráčů vyvrcholí v neděli.

Webster po dnešku setřásl krajana Graema Storma, s kterým se o vedení dělil po pátku. Jeho výsledek mohl být ještě lepší, kdyby ho za ideálního slunečného počasí v podhůří Beskyd nesužovaly velké problémy s patováním. Podepsaly se na tom i kaskádovité greeny, specifikum místního resortu.

Těch využil ve druhé polovině třetího kola Španěl Garrido, jenž zejména mezi dvanáctou až sedmnáctou jamkou oslnil precizními údery. Trefu dne předvedl na šestnácté jamce, kterou zasáhl z těžkého terénu ještě mimo jamkoviště a zahrál ji se dvěma údery pod par. To už byl Garrido ve vedení, ale na poslední jamce ho stihl krátký výpadek a jeden nevydařený odpal ho nakonec stál dvě rány nad par i vedení v průběžné klasifikaci.

Do posledního dne půjde jako vedoucí muž pořadí Webster, který má nakročeno ke třetímu prvenství na okruhu. Zamíchat kartami v popředí však může dalších deset hráčů včetně Argentince Tana Goyi, jenž v Čeladné vedl po úvodním dnu.

Na Webstera ztrácí čtyři údery. Ještě o ránu horší je španělská hvězda Miguel Ángel Jimenéz, který je na dělené čtrnácté pozici. Dnes obešel hřiště stejně jako Webster se třemi údery pod par 72. Nejlepší výkon třetího dne předvedl švédský golfista Martin Erlandsson, který zahrál 66 ran.

Témata:  sport, golf, čeladná
 Klasická verze
Mobilní verze