+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
2. března 2010 • 20:32

Hříšník Woods prý začíná s tréninkem

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě SESTŘIH Ligy mistrů: Manchester City - Neapol 2:1. Guardiolův tým válí i v Evropě
LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky LIGA NARUBY: Nefér klička Koláře, Deliho dělo na tribunu a pád u vlastní lavičky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americký golfista Tiger Woods se po skandálu s mnohonásobnou nevěrou prý vrátil k běžnému životu a začal znovu trénovat. Dnes to agentuře AP řekla osoba blízká Woodsovi, která však chtěla zůstat v utajení.Woods, který po listopadovém skandálu přerušil kariéru a snažil se zachránit manželství mimo jiné pobytem v rodinné poradně v Arizoně, je již zpět ve svém domě poblíž Orlanda na Floridě a objevil se také na místním golfovém odpališti.

Podle anonymního zdroje však stále není jasné, kdy se nejlepší světový golfista vrátí na turnaje.

Woods se na okruhu PGA objevil naposledy 15. listopadu, kdy si na Australian Masters připsal již 82. triumf na světových turnajích.

Jistě se nevrátí ani na turnaj v Doralu, kde by příští týden mohl navázat na své tři předchozí triumfy.

Pravděpodobněji se jeví možnost, že se objeví na konci března na turnaji v Bay Hill, kde bude obhajovat vítězství a kde startoval pokaždé od roku 1995.

Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.
Manželka Elin Nordegren se s dětmi odstěhovala od golfisty Tigera Woodse.

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze