+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
16. března 2010 • 16:54

Potvrzeno: Hříšník Woods se vrací na greeny

Autor:
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejlepší světový golfista Tiger Woods ohlásil svůj návrat k soutěžím. Objeví se již při dubnovém Masters, které se odehraje na hřišti v Augustě. Američan to dnes oznámil v prohlášení. Woods přerušil kariéru v prosinci kvůli skandálu s mnohonásobnou nevěrou.O Woodsově návratu se spekulovalo už několik dní, neboť čtyřiatřicetiletá světová jednička už začala s tréninkem.

"Masters je turnaj, na kterém jsem vyhrál svůj první titul kategorie major. K tomuto turnaji mám velký respekt. Po nezbytné golfové přestávce se cítím připravený zahájit sezonu právě v Augustě," oznámil na svých oficiálních stránkách Woods.

Jeho posledním turnajem bylo Australian Masters v polovině listopadu. O dva týdny později pak jeho autonehoda, ke které došlo za podivných okolností nedaleko jeho domu, odstartovala skandál.

Tiger Woods při svém kajícném prohlášení
Tiger Woods při svém kajícném prohlášení


Brzy vyšlo najevo, že byl své manželce Elin nevěrný s několika ženami. K mravnímu pochybení se Woods přiznal a brzy jej začali opouštět i někteří reklamní partneři.

Vítěz celkem 14 turnajů kategorie major se rozhodl přerušit kariéru, aby zachránil rodinné vztahy, nastoupil i ústavní léčbu ze závislosti na sexu.

"V terapii budu pokračovat. Přestože se vracím k soutěžím, mám ještě v osobním životě hodně práce před sebou," naznačil, že si švédskou manželku ještě úplně neudobřil.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, golf, woods
 Klasická verze
Mobilní verze