24. září 2015 • 23:10

Ragbisté Nového Zélandu na MS bez potíží zdolali Namibii

Ragbisté Nového Zélandu slaví body v zápase proti Namibii
Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza Valencia - Real Madrid: Luxusní zásah Valencie! Z otočky se trefil Zaza
Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou Bez Dočkala se naše cíle nemění, říká Požár před odvetou

Novozélandští ragbisté vyhráli na mistrovství světa i druhý zápas a s devíti body vedou tabulku skupiny C. Obhájci titulu položili devět pětek a v Londýně porazili Namibii 58:14. O 18 bodů vítězného celku se postaral Beauden Barrett.

Namibie dosud na světových šampionátech prohrála všech 15 zápasů a před utkáním s vysokým favoritem se spíš připomínaly její až trojciferné debakly z minulosti. Nový Zéland se také rychle ujal vedení a snadno zvyšoval náskok, po deseti minutách hry vedl už 15:0.

Pak se ale outsider po trestném kopu Kotzeho zbavil nuly, a když v druhém poločase položil Deysel pětku, vyvolal jeho průnik obranou bouři nadšení na tribunách. Výhru All Blacks to ale nemohlo ohrozit ani v nejmenším, na konci zápasu činil rozdíl ve skóre 44 bodů.