12. července 2015 • 21:49

Squashista Koukal má 32. titul PSA, věnoval ho dcerce svého kamaráda

Autor:
Český squashista Jan Koukal vyhrál ve Francii a slaví 32. titul z turnaje PSA. Věnoval ho narozené dcerce svého kamaráda Miroslava Koláře
TOP VIDEA
Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii! Oslavy mistrů pokračovaly v klubu: Doutníky a šampaňské pro Slavii!
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká squashová jednička, Jan Koukal, už zase řádí v Evropě. V neděli vyhrál turnaj PSA Chateau Arnoux, když ve finále vyhrál po obrovské bitvě nad Angličanem Chrisem Fullerem 3:2 na sety. „Finále bylo brutální, ale nakonec jsem soupeře udolal,“ oddechl si po triumfu ve Francii Koukal.Koukal získal tak 32. titul z turnaje PSA, první letošní. Na cestě za úspěchy brzdil českého šampiona zraněný kotník, teď se ale vrátil v plné parádě. „Tenhle titul bych chtěl věnovat v úterý narozené dcerunce mého tréninkového partnera Míry Koláře,“ svěřil se vítěz.

Finále, jak už poměr setů 3:2 ukazuje, že šlo o obrovskou bitvu. Koukal, turnajová dvojka, ovládl první set, další dva patřily soupeři, který byl nasazenou jedničkou. „Bylo to jako horská dráha, naštěstí jsem končil zápas nahoře,“ usmívá se český profesionál. „Ve čtvrtém setu jsem ho ale konečně zlomil a vyhrál celý zápas,“ dodal.

Témata:  sport, squash, Koukal, PSA