+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
28. října 2008 • 08:13

Finále MLB bylo přerušeno. Poprvé v historii

Autor:
Radost baseballistů Philadelphie.
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pondělní pátý zápas Světové série se nedohrál kvůli dešti. Duel mezi baseballisty Philadelphie a Tampou Bay byl přerušen v šesté směně za stavu 2:2. Finále zámořské MLB tak bylo poprvé v historii přerušeno.Podle agentury AP bude utkání, ve kterém domácí Phillies můžou rozhodnout o zisku titulu, protože vedou 3:1 na zápasy, dohráno nejdříve ve středu. Předpověď počasí totiž pro dnešek není příznivá, takže se vedení MLB rozhodlo tuto variantu ani nevyzkoušet.

"Nemám tušení, kdy budeme pokračovat," připomněl komisionář MLB Bud Selig nepříznivou předpověď pro nejbližší dny a už po pondělním dešti silně podmáčený trávník na stadionu Citizens Bank Park. "Ale dohrajeme to. I kdybychom měli čekat až na Den díkůvzdání," dodal. Známý americký svátek se slaví na konci listopadu.

Podle pravidel MLB začne hra v okamžiku, kde byl pondělní zápas přerušen - v šesté směně s domácí Philadelphií na pálce. "Musíme se na to dívat, jako kdyby to byl nový zápas za stavu 0:0, jít na hřiště a vyhrát ho," prohlásil hráč Tampy Bay Jason Bartlett.

Přerušený zápas lehce zkomplikoval situaci hostujícímu týmu Tampy Bay, protože si musel ve Filadelfii najít nový hotel. Volný se nakonec našel až 40 kilometrů daleko.

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze