+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. listopadu 2008 • 15:55

Moderní gymnastky se utkají na Slovensku

Autor:
Malé gymnastky
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Souboj Bělorusky Inny Žukovové s ruskou moderní gymnastkou Věrou Sesinovou a Irinou Riesenzonovou z Izraele bude vrcholem finále osmidílného seriálu Grand Prix.To se uskuteční o víkendu v Bratislavě. Z českých gymnastek zasáhnou do finálového závodu letošní mistryně republiky ve víceboji Nela Radiměřská a také Vendula Zámorská.

"I když se v Bratislavě sešla silná konkurence, Radiměřská by se mohla prosadit alespoň ve třech disciplínách do finále," uvedla trenérka českých reprezentantek Zdena Schinzelová.

V Grand Prix se hodnotí všechna náčiní zvlášť. Žukovová je v čele průběžného pořadí ve cvičení s obručí, švihadlem a stuhou, pouze s kužely je druhá za Riesenzonovou.

Ve víceboji se v letošní Grand Prix nejčastěji prosazovala Sesinová, která zvítězila v Moskvě, v izraelském Holonu a v Berlíně. V Bratislavě se představí také Olga Kapranovová, jež v dubnu vyhrála závod v Brně.

Na startu bude naopak chybět olympijská vítězka Jevgenija Kanajevová, jež byla nejlepší ve víceboji v Thias a v Marbele. Žukovová vyhrála víceboj jednou, když triumfovala v Burgasu.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze