+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. listopadu 2008 • 19:45

Česká gymnastka do finále

Autor:
gymnastika
TOP VIDEA
Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice Slavia - Liberec: Bosančič slavil gól pod tribunou Sever, přiletěla k němu dýmovnice
Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit Olomouc - Plzeň: Jan Káňa se předvedl, dal Hollwegovi tvrdý hit
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká mistryně Nela Radiměřská se dostala v závěrečném závodě letošní Grand Prix moderních gymnastek v Bratislavě do nedělního finále ve cvičení s kužely.Ve víceboji obsadila Radiměřská 10. místo. Zcela suverénně si dnes vedly ruské gymnastky Olga Kapranovová s Věrou Sesinovou a Izraelka Irina Risenzonová. Tento trojlístek ostatním soupeřkám ve čtyřboji výrazně odskočil.

Víceboj vyhrála Kapranovová, která svou krajanku předčila ve cvičeních s obručí, kužely a zejména se stuhou. To se Sesinové vůbec nepovedlo a na svou soupeřku ztratila 0,6 bodu. Radiměřské vyšlo vedle cvičení s kužely ještě cvičení s obručí, v němž obsadila deváté místo a na postup do finále jí chybělo pouhých pět setin bodu.

"Výsledek mohl být o něco lepší, dopustila jsem se několika drobných chybiček. Necvičila jsem tak čistě jako na nedávném mistrovství republiky před měsícem v Nitře," uvedla Radiměřská.

Výsledky - víceboj:
1. Kapranovová 73,900, 2. Sesinová (obě Rus.) 73,375, 3. Riesenzonová (Izr.) 71,000, 4. Mitroszová (Pol.) 67,550, 5. Weberová (Rak.) 66,475, 6. Kikkasová (Est.) 66,175, ...10. Radiměřská (ČR) 60,325.
Klasická verze
Mobilní verze