+
Nenechte si ujít
nejnovější zprávy ze světa
sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
10. prosince 2015 • 17:10

Češky si na MS užily volný den. Za úspěch se modlily v kostele

Autor:
TOP VIDEA
Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení
Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z TAMPERE | Ve středu splnily základní cíl, na MS ve Finsku postoupily do semifinále. Před páteční bitvou o finále proti domácímu výběru si tak české florbalistky mohly užít volný den. Teprve podruhé během šampionátu. Na důležitý zápas ale myslet nepřestaly...Po vítězném čtvrtfinále se českým florbalistkám spalo dobře. V příjemném hotelu mají navíc klid, obklopují je pouze lesy a jezero. Občas se potkají s Finkami, se kterými ale mají i přes blížící se bitvu výborné vztahy.

Ve čtvrtek se od 11:30 vybrané Češky věnovaly přibližně půl hodiny novinářům, poté zamířily na oběd. Po něm už následoval naplánovaný výlet do centra Tampere, třetího největšího finského města, kde se šampionát hraje.

Jenže semifinálový duel proti domácímu Finsku nelze jen tak vypustit z hlavy. České florbalistky v něm budou jistě potřebovat i kus štěstí. Proto nenechaly nic náhodě a zašly se i s trenéry pomodlit za úspěch do jednoho z kostelů.

Přestože počasí Češkám příliš nepřálo, dobrý pocit z celého šampionátu jim to vzít nemohlo. Všichni už se totiž těší, až vypukne semifinálový duel, který se hraje v pátek od 16:45. České reprezentantky slibují, že do něj dají všechno.

Na florbalové MS ve finském Tampere příliš diváků nechodí, výjimkou jsou zápasy domácího výběru
Na florbalové MS ve finském Tampere příliš diváků nechodí, výjimkou jsou zápasy domácího výběru