11. prosince 2015 • 11:22

Futsalisty čeká druhý zápas v boji o MS, v cestě stojí Francie

Autor:
Čeští futsalisté nastoupí v pátek ke druhému zápasu kvalifikace o postup do baráže MS 2016, hrát budou proti Francii (ilustrační foto).
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci LIGA NARUBY: Deliho opakovačka, sólo po čtyřech a konflikt v Hradci
Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu Kindl o Jágrovi: Dělal rozruch kamkoliv jsme přijeli, zážitek být s ním v jednom týmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká futsalová reprezentace nastoupí v pátek ke druhému zápasu kvalifikace o postup do baráže MS 2016. Po porážce s Kazachstánem 1:3 bude tentoktát jejich soupeřem v Chomutově od 19:00 Francie.Čeští futsalisté podlehli v úvodním duelu s Kazachstánem, teď ale potřebují nutně zabrat, aby mohli živit naději na postup do dalších bojů. Francie v prvním utkání skupiny remizovala se Slovinskem 2:2.

V úvodním duelu byl favoritem soupeř českého týmu, v bitvě s Francii už ale bookmakeři Chance dávají větší naděje tuzemským futsalistům. Na jejich výhru je vypsán kurz 1,35:1, naopak Francouzům se moc nevěří. Kurz na jejich vítězství je 5,10:1, remíza je pak vypsána v poměru 5,80:1.

Témata:  sportfutsalreprezentace