+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. září 2017 • 11:31

Jako Šarapovová? Mladým Ruskám našli na ME doping, svaz mluví o provokaci

Autor:
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tři ruské házenkářky měly pozitivní dopingový test na nedávném mistrovství Evropy hráček do 19 let ve Slovinsku. Ruský tým na šampionátu získal stříbrné medaile poté, co ve finále podlehl Francii 26:31.Jedna z hráček neprošla dopingovou kontrolou po utkání ve čtvrtfinálové skupině, další dvě byly pozitivně testovány v play off. Jména hráček ani informace o zakázaných látkách Evropská házenkářská federace nezveřejnila. Detaily k případu, který byl předán disciplinární komisi EHF, má oznámit v příštím týdnu.

Ruská tenistka Maria Šarapovová dře v posilovně, po dopingovém trestu se chce vrátit v oslnivé formě.
Ruská tenistka Maria Šarapovová dře v posilovně, po dopingovém trestu se chce vrátit v oslnivé formě.

Podle ruské házenkářské federace objevily kontroly v těle hráček meldonium, které "proslavila" tenisová hvězda Maria Šarapovová, jež si za nález na tuto látku odpykala patnáctiměsíční zákaz startu.

Ruská federace v prohlášení uvedla, že za dopingovým nálezem mladých házenkářek může být plánovaná akce nebo provokace, a proto se obrátila na příslušné úřady, aby zahájily vyšetřování.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze