14. listopadu 2015 • 17:17

Ženská řežba století: Neporažené nafackovala už na vážení!

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev CELÝ SESTŘIH: Sparta - Plzeň 2:0. Rozhodli Šural a Karavajev
Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru Explzeňský Rajtoral (†31) spáchal sebevraždu. Podívejte se na jeho kariéru
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ronda Rouseyová, 28let, USA. Povolání bývalá herečka. A šmitec, fádní životopisné údaje zde končí. Profesionální bojovnici MMA a podle novinářů nejdivočejší ženu planety dnes v Melbourne čeká další hájení neporazitelnosti. V bantamové váze si to rozdá o titul UFC s vyzyvatelkou Holly Holmovou. Obě za to pořádně vzaly už na vážení.Je to obyčejem bojových sportů. Zápasníci před soubojem dorazí na vážení, odhodí svršky, váha zkontroluje požadovanou hmotnost a soupeři pak společně zapózují novinářům a fotografům.

A zrovna majitelé fotoaparátů si při vážení Rouseyové a Holmové přišli na své. Bojovnice se začaly pošťuchovat, následně divoce strkat a nebýt zásahu prezidenta UFC Dany Whitea by se i servaly.

VIDEO: Podívejte se na video z incidentu


"Jsem tady, abych šokovala svět. Rondu respektuji, je neporažená, ale já jsem úplně jiný typ bojovnice, což jí dokážu," hýřila sebevědomím bývalá nejlepší boxerka planety Holmová v rozhovoru pro Daily Mail.

S Rouseyovou ale vyznaný respekt soupeřky nic neudělal. "Mám v plánu se jí dostat na obličej a ukázat jí, proč jsem šampionka. Dala mi svoje pěsti k obličeji, za to bude pykat," zmínila potyčku při vážení.

K zápasu Rouseyové a Holmové dojde v noci ze soboty na neděli v rámci galavečera UFC 193 na slavném Etihad Stadium a očekává se návštěva přes 70 000 diváků.

Od sebe dámy. Prezident UFC Dana White se nestačil divit
Od sebe dámy. Prezident UFC Dana White se nestačil divit

Témata:  sportbojové sportymmaufc