+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2015 • 20:17

Smolný den pro Čechy. Do finále MS MMA v Praze nepostoupil ani jeden

Autor:
Do finále šampionátu v MMA se nepodívá žádný český bojovník
TOP VIDEA
Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté Laver Cup je jedinečná tenisová událost, kterou nelze s ničím srovnat, shodují se tenisté
SESTŘIH: Wolfsburg - Brémy 1:1. Gebre Selassie zahazoval šance SESTŘIH: Wolfsburg - Brémy 1:1. Gebre Selassie zahazoval šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Svátek bojových sportů s hořkou příchutí. Tak by se dal nazvat šampionát MMA v Praze. Přes kvalifikační zápasy se totiž do sobotního finálového galavečera nepodařilo probojovat ani jednomu českému bojovníkovi. Obrovským úspěchem však je bronzová medaile, kterou vybojoval Michal Kotalík.Amatérský světový šampionát v MMA hostí v letošním ročníku Praha. V pátečních kvalifikačních zápasech o postup do finále bojovalo sedm českých zápasníků v sedmi váhových kategoriích, jen jeden z nich se však dostal až do semifinále. Odtamtud však nakonec nepostoupil, a tak domácí publikum neuvidí v boji o zlatou medaili ani jednoho Čecha.

Nejblíže k postupu byl Michal Kotalík (Junior Nymburk), ten však v semifinále nestačil na loňského vicemistra světa Magomeda Ankalajeva, podařilo se mu však vybojovat aspoň bronzovou medaili. Obrovskou smůlu si vybral bojovník v těžké váze Viktor Pavlíček (Pro7Sport). Ten sice na body vyhrál, kvůli zranění však musel ze šampionátu odstoupit.

Artur Mykytenko z pražského PriMMAt Gymu prohrál ve čtvrtfinále s Rusem Bachačali Bachačalijevem na armbar. Do semifinále se nepodíval ani kladenský Ondřej Ballada, který prohrál s Žumageldim Žalgasulim na body. V osmifinále prohrál Vítězslav Rajnoch (My Gym) s Rašidem Dagajevem, Miroslav Brož (Pro7Sport) s Tao Jiangem. Matuš Juráček (Pro7Sport) padl ve čtvrtfinále s Gajimuradem Hiramagomedovem na body.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze