+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
11. prosince 2015 • 15:19

Další šok v kleci! Padla hvězdička MMA v řeži krvavých obličejů

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byla označována za nastupující hvězdu ultimátních zápasů MMA. Jenže teď Paige VanZant tvrdě narazila. Cesta „andělské drsňačky“ za titulem organizace UFC ve slámové váze se zhroutila po souboji s Rose Namajunas v Las Vegas. V kleci vydržela do pátého kola, než její soupeřka v mimořádně krvavém souboji získala vítězství.O velká překvapení není v MMA v poslední době nouze. Po nedávné šokující prohře nevyhlášenější hvězdy Rondy Rousey přišel další nečekaný výsledek na úkor její možné nástupnice. Čekalo se, že Paige VanZant potvrdí své ambice před očima úřadující šampionky Joanny Jędrzejczyk, která v lasvegaské hale zasedla na tribunu.

Jenže se stal pravý opak. Namajunas byla od začátku mnohem aktivnější, svoji soupeřku dostala často do sevření, povalila ji na zem a škrtila, ačkoliv krvavé šrámy se objevily na tváři obou zápasnic. „Věděla jsem od začátku, že musím mít pod kontrolou emoce a zůstat v klidu,“ říkala vítězka zápasu, která pokořenou rivalku po konci zápasu přišla krátce obejmout.

Současně převzala roli hlavní kandidátky, která půjde po vyšších vavřínech. „Teď si chci trochu odpočinout a nic neuspěchat. Po titulu určitě toužím, ale chci nejdřív vědět, že jsem na něj připravená,“ vyhlásila krátkovlasá bojovnice.

Do utkání šla Paige VanZant s velkými očekáváními, v kleci dopadlo všechno jinak
Do utkání šla Paige VanZant s velkými očekáváními, v kleci dopadlo všechno jinak

VIDEO | Rose Namajunas měla v zápase jasně navrch

VIDEO | Po konci zápasu vítězka objala poraženou 

 

Témata:  sport, mma, paige vanzant
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze