+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. prosince 2015 • 10:48

Rychlá mlátička! McGregor uchvátil v kleci, titul bral za 13 sekund

Autor:
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Teplice 3:0. Zářil dvougólový Václav Kadlec
Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer Laver Cup byl úspěšnou akcí, protože jej tenisté vzali vážně, říká Federer
VŠECHNA VIDEA ZDE

O zisk titulu se snažil řadu let, teď ho vybojoval za 13 sekund. Ir Conor McGregor uchvátil fanoušky rychlostí, jakou v přímém souboji sebral titul úřadujícímu šampionovi UFC v pérové váze Josemu Aldovi. Tak brzy ještě rozhodčí nikdy souboj o titul v kleci neukončili. Dosud nejrychleji dokázala soupeřku zničit již také sesazená šampionka Ronda Rousey – té trvala cesta za vítězstvím o vteřinu víc.Kdo očekával, že půjde o napínavý a vyčerpávající souboj, ten se mýlil. McGregorův nástup byl rychlý a smrtící. Obávaná levačka irského bijce poslala brazilského soupeře k zemi, kde schytal ještě pár úderů. McGregor v tu chvlíli už věděl, že je vítězem, vyskočil na bariéru a kynul nadšeným davům v Las Vegas.

„Přesnost předčí sílu, načasování zase rychlost,“ vychvaloval pak strategii, která mu přinesla fenomenální úspěch, který na sociálních sítích řada známých osobností včetně hvězdných fotbalistů Neymara a Daniela Sturridge z Liverpoolu.

McGregor vyjádřil v rámci možností také pochopení pro svého rivala. „Je to úžasný šampion, zasloužili jsme si bojovat o něco déle. Ale stejně by se něco takového přihodilo. Dřív nebo později,“ vysvětlil.

Aldo byl z nečekaně rychlého K.O. viditelně otřesený. „Budeme si muset dát odvetu. Tohle vlastně nebyl opravdový zápas,“ zhodnotil zahanbující porážku.

VIDEO | Rychlá akce... Podívejte se, jak McGregor získal titul

Knockaut! Tímhle stylem Conor McGregor porazil Jona Alda
Knockaut! Tímhle stylem Conor McGregor porazil Jona Alda

 

Témata:  sport, mma, mcgregor, aldo
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze