22. dubna 2016 • 17:01

Šampion McGregor poslal vzkaz: 651 slov, žádné loučení, šermuje miliony

Autor:
TOP VIDEA
Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí! Vízek o soudu s Berbrem: Na FAČR je hodně svědků proti mně, ale momentálně sedí!
Messiho TOP 5 GÓLŮ sezony: Pumelice i chytré zasekávačky Messiho TOP 5 GÓLŮ sezony: Pumelice i chytré zasekávačky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šampion UFC v pérové váze, který v úterý všem zamotal hlavu tajuplným tweetem o odchodu do důchodu, vydal prohlášení o 651 slovech, v němž vysvětluje, že se nehodlá se zápasy v kleci loučit, požaduje ale, aby mohl v klidu trénovat.„Chci jen dělat svou práci. Jsem placený za to, abych bojoval, ne za účast na reklamních akcích. Moje tři zápasy za posledních osm měsíců vydělaly společnosti 400 milionů dolarů (téměř 10 miliard korun), a to je dost na to, abych mohl dostat trochu volnosti,“ napsal McGregor.

Nabídl svou účast na plánované tiskové konferenci v New Yorku, pak se ale hodlá vrátit k tréninku a nechce být vyrušován. „Pokud to nestačí a nezasloužím si, abych tentokrát mohl tuhle akci vynechat, pak nevím, co říct,“ napsal v reakci na to, že ho vedení šampionátu stáhlo ze zápasu, v němž hodlal vrátit Nathanu Diazovi březnovou porážku, kvůli tomu, že nepřiletěl do Las Vegas na promo akci.

Jeho poslední vzkaz zní víc než jasně: NESKONČIL JSEM.

Témata:  sport, mma, mcgregor, ufc