+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. března 2017 • 12:11

První Češka v UFC vyrazila do vesmíru. Zatím to tak neberu, říká Pudilová

Autor:
První Češka v UFC vyrazila do vesmíru. Zatím to tak neberu, říká Pudilová
TOP VIDEA
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili Hejnová finišuje přípravu na MS. Zdraví funguje, chce medaili
VŠECHNA VIDEA ZDE

V pondělí pozdě večer odletěla Lucie Pudilová vstříc dosud největší výzvě své kariéry. Bojovnice MMA teprve před pár dny podepsala smlouvu s nejprestižnější organizací UFC a hned ji čeká ostrý start. Už v sobotu vpodvečer českého času vyzve v Londýně Linu Länsbergovou, které má co vracet.„UFC je kosmos, vesmír, prostě nejvíc, co může být. Ať si každý říká, co chce,“ vykládal na letišti kouč Pudilové Ladislav Erdélyi. Sám je prý z debutu v prestižní organizaci víc nesvůj, než jeho svěřenkyně. „Nervozita je o sto procent větší než u Lucky,“ přiznal.

První Češka v UFC vyrazila do vesmíru. Zatím to tak neberu, říká Pudilová

Pudilová se s Länsbergovou už jednou utkala – a prohrála na rozhodnutí, což bude chtít při svém vstupu na nejblyštivější světovou scénu napravit. „Tím že to je pro mě odveta, tak to zatím neberu tolik, že je to UFC,“ přemítala česká bojovnice.

„Lina je silnou soupeřkou, to ale já také. V posledním zápase tam nahoře ve Švédsku v Umee, jsme se v podstatě celá tři pětiminutová kola hlavně tahaly. Nyní to tak nebude,“ slíbila Pudilová v rozhovoru pro iSport.cz před pár dny. Jak její premiéra v UFC dopadne? Živý přenos bude od 18:30 vysílat televizní stanice Nova Sport 2.

Česká jednička v MMA Pudilová: Pomáhá mi, když mě muži při tréninku nešetří

Lucie Pudilová při podpisu smlouvy s organizací UFC
Lucie Pudilová při podpisu smlouvy s organizací UFC

Témata:  sport, MMA, UFC, Lucie Pudilová
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram