+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
8. srpna 2017 • 17:54

Incident v Brně. Ministryně Šlechtová šla za Rossim na start, ten ji odstrčil

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík LIGA NARUBY: klokanovy superžongly, mariáš za lavičkou a padající Krmenčík
TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou TOP GÓLY La Ligy: Spolupráce Balea a Kroose i Baptistaovo sólíčko s bombou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Klid na startu? Toho se italský motocyklový závodník Valentino Rossi uplynulý víkend v Brně nedočkal. Italský server sportfair.it přinesl zprávu o tom, že ho přímo na startu Velké ceny České republiky vyrušila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, která měla do těchto prostor přístup. Jeden z nejpopulárnějších jezdců MotoGP ji pak musel dokonce odstrčit.Rossi patří tradičně mezi neobletovanější hvězdy na brněnském okruhu. Ministryně Šlechtová se projevila jako jeho velká fanynka. Vyrazila za ním až na start, ale… „Vyrušit jezdce v posvátném momentu před startem je absolutně nepřípustné,“ komentuje italský server okolnosti, za kterých došlo k setkání české političky s italskou sportovní celebritou. Záznam celého incidentu se objevil na sociální síti.

 

Z Rossiho reakce bylo znát, že o vyrušování opravdu nestál. Šlechtovou, která se k němu snažila mluvit, od sebe hned odstrčil. Následně se i další členové jejího týmu snažili vysvětlit, proč je její chování nepřípustné.

V Itálii neznali identitu ženy, která narušila Rossiho koncentraci. Až článek na italském serveru to změnil. „Nebudete věřit, kdo to byl,“ informuje sportfair.it a vysvětluje, že jde o členku české vlády.

V závodě se Rossi nevešel ani na stupně vítězů, nakonec protlačil na čtvrté místo, stejné umístění mu patří i v průběžném hodnocení MotoGP po 10 z 18 závodů.

Ministryně Karla Šlechtová se k celému incidentu vyjádřila na facebookových stránkách.

Vyjádření ministryně Šlechtové

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze