+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
1. listopadu 2008 • 15:27

Stoner je po operaci zápěstí

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví SESTŘIH: Dortmund - Hoffenheim 2:1. Kadeřábkova asistence nestačila, domácí pod novým koučem znovu slaví
SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling SESTŘIH Premier League: Manchester City - Tottenham 4:1. Jasná výhra lídra, dva góly dal Sterling
VŠECHNA VIDEA ZDE

Necelý týden po vítězství v závěrečném závodě motocyklové sezony se exmistr světa královské kubatury MotoGP Casey Stoner podrobil plánované operaci levého zápěstí.Při čtvrtečním úspěšném zákroku v Modeně v Itálii, kde je doma jeho stáj Ducati, lékaři ošetřili australskému jezdci postižené místo, v jehož blízkosti nalezli také dva volné úlomky tkáně.

Loňský šampion měl dlouhodobé problémy se zápěstím od roku 2003, kdy si ruku zlomil. Obtíže se vystupňovaly po letošních pádech při závodech v Brně a Misanu.

Stoner byl už v pátek propuštěn z nemocnice a zamířil domů do Švýcarska, kde začne s rehabilitací a potom s přípravou na novou sezonu. V té letošní se mu nepodařilo obhájit titul mistra světa, v konečném hodnocení skončil druhý za staronovým šampionem Valentinem Rossim z Itálie.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze