12. srpna 2015 • 17:10

S bronzovou medailí ze Španělska míří Martin Macík na HunGarian Baja

Autor:
Tým KM Racing s pilotem Martinem Macíkem se chystá na další závod
TOP VIDEA
Sparta - Bohemians: Čermák se trefil nádherně z dálky a Sparta vede 1:0 Sparta - Bohemians: Čermák se trefil nádherně z dálky a Sparta vede 1:0
Sparta - Kometa Brno: Totální zkrat Pöpperleho! Čermáka přetáhl hokejkou a v zápase dohrál Sparta - Kometa Brno: Totální zkrat Pöpperleho! Čermáka přetáhl hokejkou a v zápase dohrál
VŠECHNA VIDEA ZDE

Martin Macík v kamionu Liaz skončil na Baja Aragon třetí, hned za Vila Rocou a De Rooyem. Dnes odjíždí na další závod do Maďarska. Od 13. do 16. 8. se soupeři změří síly v HunGarian Baja. minulý měsíc v závodě Baja Aragon vybojoval výborné třetí místo. Cenný výsledek navíc nejlepší česká posádka získala v solidní konkurenci a šance na úspěch v Rallye Dakar 2016 se tak opět trochu přiblížila.

„Všechny závody, které během léta absolvujeme, jsou pro nás důležité, jsou tréninkem na další Dakar. Testujeme si techniku i naše fyzické a psychické síly. Jízdu s opravdovým adrenalinem a maximálním možným nasazením můžeme prověřit jen během závodů,“ uvedl Martin Macík.     

Teď mají pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik Michal Mrkva před sebou maďarskou výzvu. V srpnu posádka zvládne ještě závod Baja Poland. Martina Macíka můžete v cestě na další Dakar podpořit prostřednictvím projektu Todokazeme.cz.

Dobrodružný boj o bronz v Baja Aragon sledujte v přiloženém videu.