+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. listopadu 2008 • 11:53

Zdrcený Loprais: Nevím, proč to začalo hořet

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO Asi hodinu po středeční půlnoci začal hořet dům Karla Lopraise v Tiché na Novojičínsku. Škoda na majetku je odhadována na pět milionů korun.Automobilový závodník vyvázl bez zranění, jeho manželce, když viděla, jak plameny likvidují jejich pět let staré obydlí, se udělalo nevolno a na místě ji museli ošetřit záchranáři.

"Hořet začalo v polootevřeném dřevěném přístavku s krbem , který sloužil jako rekreační místo i jako garáž pro vůz Octavia," řekl mluvčí hasičů Moravskoslezského kraje Petr Kůdela.

Hasiče zavolal Lopraisův soused, kterého vzbudil svým štěkotem pes a on uviděl plameny a dým. K požáru hodinu a čtvrt po úterní půlnoci vyjelo sedm požárních jednotek s 55 hasiči. "Vyšetřovatel stanovil dvě verze možné příčiny požáru. Technickou závadu na elektroinstalaci a nedbalost při používání krbu," dodal Kůdela. Podle sousedů mu dům mohl někdo podpálit. Policejní mluvčí Zbyněk Tomšík, však vyloučil cizí zavinění.

Viditelně zdrcený Loprais se nechtěl k příčinám požáru vyjádřovat. Pouze řekl: "Nevím, proč to začalo hořet."

Hořet začalo v přístavku s krbem
Hořet začalo v přístavku s krbem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, motorsport, lopraisKlasická verze
Mobilní verze