+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
19. července 2009 • 21:10

Beneš na ME automobilů do vrchu čtvrtý

Autor:
Beneš
TOP VIDEA
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul NEJ zákroky Premier League: Fabianski ze Swansea si proti City opravdu nevydechnul
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český závodník Miloš Beneš s vozem Ralt RT 23 obsadil čtvrté místo v absolutní klasifikaci osmého dílu seriálu mistrovství Evropy automobilů do vrchu na slovenské Babě.Prvenství vybojoval Ital Fausto Bormolini s vozem Reynard, další český jezdec Otakar Krámský obsadil šesté místo.Právě prvních šest jezdců nabídlo vzácně vyrovnaný závod, neboť Krámského dělilo od vítězného Bormoliniho v součtu dvou jízd pouze 3,173 sekundy.

Po první jízdě byl Krámský dokonce druhý, v druhé jízdě se ale dopustil drobné chyby, po které ztratil více než dvě a půl sekundy.Osmý dnes dojel Milan Svoboda, který si vede z českých jezdců nejlépe v průběžném pořadí. V tom mu zatím patří páté místo.

Ve skupině A zvítězil Václav Janík s vozem Mitsubishi Lancer EVO VIII a upevnil si vedení v průběžné klasifikaci mistrovství Evropy v kategorii I cestovních vozů. Ve skupině N skončil Jiří Voves s vozem Subaru Impreza druhý za vítězným Slovákem Petrem Jureňou.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, motorismu, beneš
 Klasická verze
Mobilní verze