27. dubna 2016 • 16:43

Tak vypadají stadiony v Riu: Olympiáda na poslední chvíli!

Autor:
TOP VIDEA
Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí! Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí!
Strkanice, loket i kopanec! Mazuch se střetl s exsparťanem Lačným Strkanice, loket i kopanec! Mazuch se střetl s exsparťanem Lačným
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se to krátí! Přesně za 100 dní ozáří stadion Maracaná v Rio de Janeiru olympijský oheň, který tak odstartuje soutěže letních olympijských her. O cenné kovy se zde od 5. srpna během šestnácti dnů bude bojovat na 35 sportovištích. Co ještě zbývá stihnout?Ne všechny areály jsou v dokonalém stavu, podle pořadatelů ale nehrozí, že by se nestihl jakýkoliv stadion dokončit. Prozatím se pořadatelům podařilo na sportovní akce prodat jen 62 procent vstupenek. Očekává se, že z ciziny na olympiádu přijede do Ria 400 až 500 tisíc návštěvníků. Na minulé hry v Londýně přijelo 590 tisíc cizinců.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak na tom některá sportoviště necelých sto dni před začátkem her jsou a kde budou čeští sportovci bojovat o cenné kovy.

Olympijský park V Rio de Janeiru
Olympijský park V Rio de Janeiru