+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. dubna 2016 • 16:43

Tak vypadají stadiony v Riu: Olympiáda na poslední chvíli!

Autor:
TOP VIDEA
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
Kuriózní skreč Kristýny Plíškové. V Číně strčila palec do větráku a skončila v slzách Kuriózní skreč Kristýny Plíškové. V Číně strčila palec do větráku a skončila v slzách
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se to krátí! Přesně za 100 dní ozáří stadion Maracaná v Rio de Janeiru olympijský oheň, který tak odstartuje soutěže letních olympijských her. O cenné kovy se zde od 5. srpna během šestnácti dnů bude bojovat na 35 sportovištích. Co ještě zbývá stihnout?Ne všechny areály jsou v dokonalém stavu, podle pořadatelů ale nehrozí, že by se nestihl jakýkoliv stadion dokončit. Prozatím se pořadatelům podařilo na sportovní akce prodat jen 62 procent vstupenek. Očekává se, že z ciziny na olympiádu přijede do Ria 400 až 500 tisíc návštěvníků. Na minulé hry v Londýně přijelo 590 tisíc cizinců.

Ve fotogalerii se můžete podívat, jak na tom některá sportoviště necelých sto dni před začátkem her jsou a kde budou čeští sportovci bojovat o cenné kovy.

Olympijský park V Rio de Janeiru
Olympijský park V Rio de Janeiru

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram