+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. srpna 2016 • 00:04

Horor v Riu! Zlatého Lochteho přepadli a okradli: Dali mi pistoli k hlavě

Autor: ,
TOP VIDEA
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šílený zážitek si odnesl z Olympijských her v Riu americký plavec Ryan Lochte a jeho tři parťáci. Když se několikanásobný vítěz OH, který si zlato připsal už i v Brazílii, a další plavci vraceli na hotel, přepadla je skupinka mužů, jenž se vydávala za policisty. Tím začal pořádný horor.Olympijský výbor tu „historku“ nejdříve popíral, ale Ryan Lochte sám vystoupil a řekl pravdu. Když se on a další američtí plavci Jimmy FeigenJack Conger a Gunnar Bentz vraceli z párty ve francouzském domě, byli drsně přepadeni.

„Zastavili náš taxík a ukázali policejní odznak. Vytáhli zbraně a řekli nám, abychom si lehli na zem. Já jsem odmítl s tím, že jsme neudělali nic špatného. Ten chlap vytáhl zbraň, natáhl kohoutek, přiložil mi ji na čelo a řekl: 'Na zem'. Dal jsem ruce nahoru a poslechl," popisoval Lochte hrůzný zážitek.

„Vzal naše peníze, moji peněženku, mobilní telefon a doklady mi zůstaly," doplnil dvaatřicetiletý Lochte, který v Riu získal zlato se štafetou na 4x200 metrů volný způsob.

Američtí plavci jsou nicméně po přepadení zdravotně v pořádku. „Všichni čtyři sportovci jsou v bezpečí a spolupracují s úřady," prohlásil mluvčí olympijského výboru USA Patrick Sandusky.

 Klasická verze
Mobilní verze