+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. srpna 2016 • 00:04

Horor v Riu! Zlatého Lochteho přepadli a okradli: Dali mi pistoli k hlavě

Autor: ,
TOP VIDEA
TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda TOP góly 6. kola La Ligy: Carrascův blafák a Rolánova paráda
Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý Slavia letí do Astany bez Hušbauera. Budeme se snažit vybrat nejlepší sestavu, říká Šilhavý
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šílený zážitek si odnesl z Olympijských her v Riu americký plavec Ryan Lochte a jeho tři parťáci. Když se několikanásobný vítěz OH, který si zlato připsal už i v Brazílii, a další plavci vraceli na hotel, přepadla je skupinka mužů, jenž se vydávala za policisty. Tím začal pořádný horor.Olympijský výbor tu „historku“ nejdříve popíral, ale Ryan Lochte sám vystoupil a řekl pravdu. Když se on a další američtí plavci Jimmy FeigenJack Conger a Gunnar Bentz vraceli z párty ve francouzském domě, byli drsně přepadeni.

„Zastavili náš taxík a ukázali policejní odznak. Vytáhli zbraně a řekli nám, abychom si lehli na zem. Já jsem odmítl s tím, že jsme neudělali nic špatného. Ten chlap vytáhl zbraň, natáhl kohoutek, přiložil mi ji na čelo a řekl: 'Na zem'. Dal jsem ruce nahoru a poslechl," popisoval Lochte hrůzný zážitek.

„Vzal naše peníze, moji peněženku, mobilní telefon a doklady mi zůstaly," doplnil dvaatřicetiletý Lochte, který v Riu získal zlato se štafetou na 4x200 metrů volný způsob.

Američtí plavci jsou nicméně po přepadení zdravotně v pořádku. „Všichni čtyři sportovci jsou v bezpečí a spolupracují s úřady," prohlásil mluvčí olympijského výboru USA Patrick Sandusky.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze