+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. srpna 2015 • 19:35

I Kolocová má novou partnerku, Kiki bude hrát se Skalníkovou

Autor: ,
Kristýna Kolocová už našla náhradu za Markétu Slukovou
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec CELÝ SESTŘIH: Sparta - Jihlava 1:0. Výhru vystřelil navrátilec Kadlec
Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech Sparta - Olomouc: To je vstup do nového angažmá, Jarůšek vstřelil vítězný gól, 3:2 po nájezdech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kristýna Kolocová našla po rozchodu s dlouholetou spoluhráčkou Markétou Slukovou novou partnerku. Sedmadvacetiletá česká beachvolejbalistka se představí po boku o šest let starší Hany Skalníkové, za svobodna Klapalové, jež si také zahrála olympijský turnaj v Londýně a tvořila dvojici s Lenkou Háječkovou.Kolocová se Skalníkovou se zatím dohodly pro akce na české půdě do konce sezony, první turnaj odehrají příští víkend na Superpoháru v Praze. "S kým se vrátím na mezinárodní pole, zatím ještě nevím, vše promýšlím, zjišťuji možnosti," napsala Kolocová na facebook.

"V následujících týdnech tedy budu hrát s Hankou pro radost a dál? Dál se uvidí. Jsem ráda, že jako relativně pořád ještě novopečená maminka moji nabídku přijala a doufám, že nám to spolu půjde a hlavně - že nás to bude bavit," dodala Kolocová.

Se Slukovou se rozešly kvůli herní krizi před necelými dvěma týdny po 10 letech společného hraní na mezinárodní scéně. Byly páté na olympiádě v Londýně a loni vyhrály dva turnaje Světového okruhu. Sluková se spojila s Barborou Hermannovou, Kolocová vyšší spoluhráčku blokařku hledala.

Skalníková s Háječkovou se na OH v Londýně před třemi lety dělily o 17. místo, zahrály si ale i semifinále na mistrovství světa 2011 a dvakrát skončily čtvrté i na evropských šampionátech. Rodačka z Brna má sedmiměsíčního syna.

Kristýna Kolocová bude hrát s Lenkou HáječkovouKristýna Kolocová bude hrát s Lenkou Háječkovou Klasická verze
Mobilní verze