9. listopadu 2015 • 20:00

Senzace se nekonala. Poslední ČZU nestačila na lídra z Budějovic

Autor:
Volejbalisté pražského ČZU prohráli v extralize s Českými Budějovicemi 0:3.
TOP VIDEA
Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí! Světové judo věří Krpálkovi: Jen ty můžeš porazit obra, který pořád vítězí!
TOP góly 19. kola La Ligy: Skvělí Suárezové, přesný Griezmann TOP góly 19. kola La Ligy: Skvělí Suárezové, přesný Griezmann
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dohrávka 5. kola extraligy volejbalistů senzaci nepřinesla. Poslední tým tabulky, pražský ČZU, prohrál s vedoucími Českými Budějovicemi 0:3 na sety. Pražané nastoupili oslabení o zraněného Davida Kuboše, doposud svého nejvíce bodujícího hráče, a když se na jejich straně množily chyby, zvládl favorit vyhrát ve třech setech.První dva sety se hrály jako přes kopírák. Budějovičtí volejbalisté si na začátku vytvořili několikabodový náskok a ten si udržovali. Po setech 19:25 a 16:25 to rychle bylo 0:2.

Třetí sada byla nejvyrovnanější, Pražané vedli 12:10, ale pak udělali hosté bodovou šňůru a zápas definitivně rozhodli.

„Zase se stalo to, s čím se potýkáme celou sezonu. Začínáme každý set za stavu 0:3 0:4 a pak se to těžko dohání. To je náš největší problém, že nám to vlastníma chybama takhle uteče,“ hledal příčiny prohry nejlepší hráč ČZU v tomto utkání, Michal Lohr.

ČZU – České Budějovice 0:3 (19:25, 16:25, 16:25)