a dozvíte se vše jako první.
3. listopadu 2008 • 19:50

Volejbalisté Opavy vyhráli a jsou třetí

Ruský blok v podání dvojice Alexej Kulešov a Alexander Kosarev.
CELÝ SESTŘIH: Sparta – Slovácko 1:0. Lafata dal gól, další mu vzal mylný ofsajd CELÝ SESTŘIH: Sparta – Slovácko 1:0. Lafata dal gól, další mu vzal mylný ofsajd
RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou RENTGEN: Pilař už zase řádí, pro Plzeň může být skrytou posilou

Volejbalisté Opavy zvítězili v utkání osmého kola extraligy v Příbrami 3:1 a na třetím místě tabulky mají stejný počet bodů jako vedoucí Ostrava i druhé Kladno.

Svěřenci trenéra Martina Demara sice hladce prohráli první set, poté ale už ve středočeské hale kralovali oni.

Poraženému celku patří v extraligovém pořadí sedmé místo, na čelo však ztrácí pouhý bod. "Opava sice zahrála dobře, ale my jsme se porazili sami. Po vyhraném setu jsme opustili všechno, co nám předtím šlo," řekl v České televizi příbramský trenér Jan Svoboda.

Hosté se od druhé sady mohli spolehnout na univerzála Rybníčka, naopak domácí mužstvo začalo v útoku tápat. "Příbram odehrála první set výborně, ale pak jim přestal jít servis a my naopak začali mnohem líp bránit. Tím jsme to zlomili," poznamenal opavský kouč Demar.