+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
9. listopadu 2008 • 11:31

Rossová a Bossová vyhrály americké finále

Autor:
Bush na OH
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Americké plážové volejbalistky Jennifer Bossová a April Rossová vyhrály turnaj Světového okruhu v thajském Pchúketu.Ve finále dnes porazily krajanky Nicole Branaghovou a Tyru Turnerovou ve třech setech a po loňském prvenství ve Stavangeru si v seriálu elitních turnajů připsaly druhý triumf, oceněný prémií 28.000 dolarů.

Vítězky tak Branaghové oplatily říjnovou prohru z finále v Dubaji, kde byla její spoluhráčkou dvojnásobná olympijská vítězka Kerri Walshová. Turnerová letos už potřetí skončila ve Světovém okruhu druhá, dvakrát se dostala do finále s Rachel Wacholderovou.

České volejbalistky v Thajsku nestartovaly. Poslední turnaj plážové sezony se v příštím týdnu uskuteční v čínském městě San-ja, kde budou hrát i muži.

Výsledky:
Finále: Rossová, Bossová (2-USA) - Branaghová, Turnerová (3-USA) 2:1 (-18, 14, 12),
o 3. místo: Bancková, Güntherová (8-Něm.) - Barnettová, Palmerová (13-Austr.) 2:0 (14, 18),
semifinále: Rossová, Bossová - Bancková, Güntherová 2:1 (15, -14, 16), Branaghová, Turnerová - Barnettová, Palmerová 2:0 (16, 12).

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze