a dozvíte se vše jako první.
10. listopadu 2008 • 19:48

Volejbalisté Opavy drží kontakt s čelem ligy

Blok na síti v podání hráček Olympu Praha.
Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0 Jablonec - Sparta: Považanec daroval Šuralovi hattrick – Sparta vede 3:0
SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Manchester United 2:1. První ligová prohra pro hosty SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Manchester United 2:1. První ligová prohra pro hosty

Volejbalisté Opavy porazili v dohrávce devátého kola extraligy Brno 3:0 na sety a mají na kontě stejně bodů jako vedoucí tým tabulky Ostrava i druhé Kladno.

Dramatický úvodní set rozhodl za stavu 28:28 ve prospěch domácích Jakub Rybníček dvěma nechytatelnými útoky. Druhou sadu začalo lépe Brno, ale domácí obrátili nepříznivý vývoj pětibodovou šňůrou a hostům nepomohla ani změna nahrávače. Ve třetím setu dělal Opavě problémy Vlkův servis a Brňané získali čtyřbodový náskok. Domácí skóre otočili především zásluhou útočných kombinací a v koncovce rozhodly dva Rybníčkovy úspěšné bloky.

Opava - Brno 3:0 (28, 17, 21)
Rozhodčí: Antušák, Koldinská. Čas: 90 min. Diváci: 400.