12. listopadu 2008 • 19:49

Liberec hladce prošel přes Dunaujváros

Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Volejbalisté Dukly Liberec hladce postoupili do druhého kola Poháru CEV. V dnešní odvetě v Maďarsku porazili Severočeši Dunaferr Dunaujváros 3:0, před týdnem ve své hale rovněž neztratili ani set.

Jejich dalším soupeřem bude v prosinci černohorská Budva, která vyřadila belgický Lennik.

Zápas byl vyrovnaný jen v úvodu, v prvním setu vedl domácí celek díky obraně v poli 14:12.

"Potom se nám ale povedlo pár servisů a oni odpadli, zatímco kluci si zahráli s chutí, včetně těch z lavičky," řekl ČTK ředitel Dukly Pavel Šimoníček.

Vyřazený Dunaujváros bude v evropských soutěžích pokračovat v třetím kole Vyzývacího poháru. V prosincovém dvojzápasu se tudíž může utkat i s českými vicemistry z Ostravy.