+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. března 2010 • 19:28

Volejbalisté Budějovic už jsou v semifinále

Autor:
Budějovičtí volejbalisté vedou již 2:0 na zápasy.
TOP VIDEA
Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty Dukla - Slovácko: Slovácko si zahrálo s Duklou bago a Zajíc se trefil – 1:0 pro hosty
Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné Jihlava - Sparta: Radost pohledět! Kubalík gentlemansky předložil kotouč Jiránkovi, ten ho doklepl do prázdné
VŠECHNA VIDEA ZDE

Volejbalisté Českých Budějovic postoupili jako první tým do semifinále extraligy. Obhájci mistrovského titulu dnes ve Zlíně vymazali ztrátu dvou setů a po vítězství 17:15 v dramatickém tie-breaku ukončili sérii už po třech zápasech.Jihočeští svěřenci trenéra Petra Broma vyhráli poměrem 3:2 i první utkání doma, v druhém zvítězili 3:1. Ve Zlíně dnes nerezignovali ani za nepříznivého stavu 0:2 a dotáhli zápas do páté sady.

V té hosté vsadili na razantní nástup, ale ani když uhráli všech sedm úvodních míčů, nebylo o jejich postupu ještě zdaleka rozhodnuto.

Domácí tým totiž heroickým vzepětím dokázal velkou ztrátu smazat a otočit stav na 14:13, mečbol však neproměnil. Českobudějovičtí posléze naopak druhou možnost ukončit zápas využili.

Další čtvrtfinálové série pokračují třetími zápasy v pátek.

Témata:  sport, volejbal
 Klasická verze
Mobilní verze