+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
9. dubna 2016 • 16:42

Exhibice v Ťumeni Čechům nevyšla. Soukalová i Šlesingr byli poslední

Autor: ,
Gabriele Soukalové se v Ťumeni nedařilo, skončila poslední (archivní foto)
TOP VIDEA
Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty Oslavy Slavie pokračují. Podpisy fanouškům, Bílek neměl boty
Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever Mistrovská chorea Slavie! Podívejte se, co umí Tribuna Sever
VŠECHNA VIDEA ZDE

Michal Šlesingr a vítězka Světového poháru Gabriela Soukalová obsadili v biatlonové exhibici v Ťumeni v závodu s hromadným startem shodně poslední desátá místa. Ve smíšené štafetě byli předposlední, devátí.Oba čeští reprezentanti dokončili individuální závody na Sibiři s velkou ztrátou. Šlesingr udělal čtyři chyby na střelnici a na domácího vítěze Antona Šipulina ztratil 1:05,7 minuty. Za devátým místem, které obsadila norská legenda Ole Einar Björndalen, zaostal o více než dvacet sekund.

Dokonce půldruhé minuty chybělo k vyhnutí se poslednímu místu Soukalové. Královna uplynulé sezony SP si připsala pět chyb při střelbě a do cíle dorazila o 2:15,8 minuty později než vítězná Dorothea Wiererová z Itálie.

Devátou příčku obsadili Šlesingr se Soukalovou v závodu smíšených štafet, který vyhráli Björndalen a Italka Karin Oberhoferová. Češi na ně ztratili minutu. 
MS v biatlonu 2017
MS v biatlonu 2016
SP v Novém Městě