+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
23. listopadu 2016 • 13:36

Skokané odletěli do Finska i s Jandou. Říkáme mu dědku, smál se Koudelka

Autor:
Skokané odletěli do Finska i s Jandou. Říkáme mu dědku, smál se Koudelka
TOP VIDEA
Slavná bělehradská Marakana: osudový stadion Panenky, Sparta tu hraje o EL Slavná bělehradská Marakana: osudový stadion Panenky, Sparta tu hraje o EL
NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou? NEJ ligové otazníky: Uspěje italská Sparta či plzeňské retro? A udrží se Baník se Sigmou?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Čeští skokané na lyžích vyrazili ve středu vstříc nové sezoně Světového poháru, která odstartuje ve finském středisku Ruka. Jedničkou týmu bude Roman Koudelka, nechybí ale ani 38letý veterán Jakub Janda.„Natěšení je velký, když se člověk na letišti tahá s věcma, tak mu to připomene tu závodní atmosféru,“ vykládal novopečený otec Roman Koudelka. Na vtípky od mladších parťáků si musel zvyknout v 38 letech nejstarší člen týmu Jakub Janda.

Skokané odletěli do Finska i s Jandou. Říkáme mu dědku, smál se Koudelka

„My mu říkáme dědku, na což už slyší,“ dodal se smíchem Koudelka. Veterán Janda sice po olympiádě v Soči vyhlašoval, že byla jeho poslední, teď už ale tak rezolutní není. „Byl bych rád, kdybych se tam dostal,“ hlásí muž, který ale ani zdaleka nebude nejstarším skokanem ve Světovém poháru. V kariéře totiž pokračuje i Japonec Noriaki Kasai, kterému je 44 let.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagram