+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. listopadu 2008 • 08:49

Trejbalovi se vydařil halový slalom

Autor:
Filip Trejbal
TOP VIDEA
Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali Blažek: Agajev v Boleslavi? Brankáři ze Sovětského svazu nikdy nic nechytali
SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany SESTŘIH: Hannover - Leverkusen 4:4. Střelecká show! Krásné branky i kiksy obrany
VŠECHNA VIDEA ZDE

Filip Trejbal obsadil sedmé místo v prvním závodu nové sezony Evropského poháru ve sjezdovém lyžování, kterým byl úterní halový slalom ve francouzském Amneville Les Thermes.Bodoval i Martin Vráblík, který skončil na 24. pozici.

Závod se odehrával netradičně na tři kola; první dvě se jely jako soutěž FIS, finále pro nejlepší třicítku se pak započítávalo do hodnocení kontinentálního seriálu.

"Třetí kolo se mi povedlo nejlépe. Závod se jel na brutálním, klouzavém ledu - kdo měl jen trochu tupější hrany u lyží, neměl vůbec šanci," řekl Trejbal spolupracovníkovi ČTK.

Kryštof Krýzl nedokončil závod po chybě ve spodní části úvodního kola. Trio českých reprezentantů se z Francie přesunulo do nizozemského Landgraafu, kde se ve čtvrtek uskuteční další halový slalom EP.

Výsledky - slalom, finálové kolo:
1. Jansrud (Nor.) 38,09, 2. Anselmet (Fr.) -0,03, 3. Romar (Fin.) -0,05, ...7. Trejbal -0,34, 24. Vráblík -2,01, Krýzl (všichni ČR) nedokončil 1. kolo.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>
Klasická verze
Mobilní verze