+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
5. března 2010 • 14:42

Superkombinace se Záhrobskou byla zrušena

Autor:
Šárka Záhrobská dojela na sedmém místě.
TOP VIDEA
Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy Slávisté si spravili chuť po prohře s Libercem, převzali klíč města Prahy
NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu NEJ zákroky bundesligy: Hrádecký vychytal Dortmund, gólman Hoffenheimu lapil penaltu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Superkombinace Světového poháru lyžařek v Crans Montaně byla kvůli silnému větru zrušena. Start úvodního sjezdu byl postupně pětkrát odložen, ale protože se situace příliš nezlepšila, museli organizátoři dnešní závod odvolat.O body do kombinace budou ženy ve švýcarském středisku bojovat v sobotu.

Nejprve absolvují lyžařky plánovaný sjezd-speciál a na odpoledne přibyl do programu jednokolový slalom. Během jednoho dne se tak budou udělovat body ve dvou disciplínách.

Na startu dnes marně čekala také bronzová medailistka z olympijského slalomu a sedmá ze superkombinace ve Whistleru Šárka Záhrobská. Na svůj třetí závod ve Světovém poháru si musí o den déle počkat i další česká lyžařka Dana Marková.

 

 Klasická verze
Mobilní verze