+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. března 2010 • 15:47

Sáblíková zvažuje účast ve finále Světového poháru

Autor:
Sáblíková vstřebává únavu z olympiády.
TOP VIDEA
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
Podívejte se, jak fotbalisté Herthy včetně Daridy klečeli před zápasem. Napodobili gesto z USA Podívejte se, jak fotbalisté Herthy včetně Daridy klečeli před zápasem. Napodobili gesto z USA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až v den závodu se česká rychlobruslařská hvězda Martina Sáblíková rozhodne, zda se v pátek postaví ve finále Světového poháru v Heerenveenu na start trati 3000 metrů."To, jestli opravdu Martina nastoupí, rozhodneme až bezprostředně před startem," uvedl trenér Petr Novák na oficiálních internetových stránkách Sáblíkové.

Jméno dvaadvacetileté rychlobruslařky ve startovní listině bude, neboť ji kouč bez ohledu na pozdější rozhodnutí do závodu přihlásí.

Dvojnásobná olympijská šampionka z Vancouveru odcestovala do Nizozemska v pondělí a od úterý trénuje na ledě. Stále však nevstřebala únavu z náročného programu a plně se neaklimatizovala po návratu do Evropy.

Sáblíková by měla v Heerenveenu hájit vedoucí postavení v průběžném pořadí seriálu, který v minulých třech letech vyhrála. Před závěrečnou "trojkou" má před druhou Němku Stephanií Beckertovou náskok 30 bodů.

 Klasická verze
Mobilní verze