+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
6. srpna 2015 • 12:40

Světová elita do Olomouce. Na Czech Open rekordní počet účastníků

Autor:
Na Czech Open se chystá rekordní počet účastníků
TOP VIDEA
Šilhavý po Třinci: Příchod Stocha nás nakopl. Chválil i Altintopa Šilhavý po Třinci: Příchod Stocha nás nakopl. Chválil i Altintopa
Trénink hvězd. Federer předvedl tenisové parády s Berdychem Trénink hvězd. Federer předvedl tenisové parády s Berdychem
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Olomouci se chystá velký svátek stolního tenisu. Počtvrté za sebou se zde uskuteční turnaj světového okruhu ITTF World Tour ve stolním tenisu - Czech Open. A ten letošní ročník bude mít opravdu skvostné obsazení. O start v Olomouci projevilo zájem rekordních 351 hráčů a hráček z pětačtyřiceti zemí z celého světa. Není pochyb o tom, že Czech Open 2015 bude nejlépe obsazeným turnajem ve stolním tenisu v historii samostatné České republiky.Příznivci stolního tenisu z Olomouce a okolí se mají na konci srpna opravdu na co těšit. Na Czech Open se od 26. do 30. srpna představí celá řada hvězd evropského a světového stolního tenisu. Zdaleka nejpočetnější zahraniční výpravou bude jedna ze světových velmocí - Japonsko, které do hanácké metropole vysílá širší jedenatřicetičlennou reprezentaci. Početné zastoupení budou mít v Olomouci i další asijské země – Jižní Korea, Tchaj-wan, Hongkong a Singapur, které patří k absolutní světové špičce.

K největším hvězdám turnaje, který bude opět hostit sportovní hala Univerzity Palackého v Olomouci, budou patřit pátá hráčka světa Japonka Kasumi Išikawaová, nejlepší současný Evropan Němec Dimitrij Ovtcharov a bývalá světová jednička a mistryně světa v soutěži družstev z roku 2010 Singapurka Feng Tianwei.

Do Olomouce přijedou i vítězové Czech Open 2014, Portugalec Marcos Freitas a Rumunka Elizabeta Samaraová. Ve startovním poli pochopitelně nechybí reprezentanti České republiky, včetně těch nejlepších Ivety Vacenovské, Dmitrije Prokopcova, Renáty Štrbíkové či Tomáše Konečného, kteří jsou v elitní stovce světového žebříčku.

Českou republiku bude na Czech Open v Olomouci reprezentovat dvanáct mužů a stejný počet žen. V nominaci jsou:

MUŽI:
Dmitrij Prokopcov, Tomáš Konečný, Lubomír Jančařík, Pavel Širuček, Michal Obešlo, Tomáš Tregler, Tomáš Polanský, Michal Beneš, Stanislav Kučera, Jakub Kleprlík, David Reitšpies, Ondřej Bajger.

ŽENY:
Iveta Vacenovská, Renáta Štrbíková, Hana Matelová, Kateřina Pěnkavová, Kristýna Štefcová, Kateřina Tomanovská, Karolína Mynářová, Karin Adámková, Kateřina Čechová, Zdena Blašková, Dana Čechová, Aneta Kučerová.

Další informace o turnaji Czech Open 2015 v Olomouci najdete ZDE.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze