8. října 2015 • 15:58

Živé přenosy z NHL a hra o 1 000 000 Kč

Autor:
TOP VIDEA
Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sázková kancelář Fortuna přináší možnost sledovat živé přenosy nejslavnější hokejové ligy světa, jejíž kolotoč se roztáčí už v noci ze 7. na 8. října. Spolu s tím odstartuje i atraktivní soutěž o bank a ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.Hodinu po půlnoci ze 7. na 8. října se  v Torontu kotouč opět konečně dotkne středového puntíku Air Canada Centre, odstartuje střetnutí mezi domácími Maple Leafs a Montréal Canadiens, a tím i nový ročník hokejové show NHL. Sázková kancelář Fortuna zve všechny hokejové příznivce a experty ke sledování živých přenosů.  Přenosy jsou k dispozici všem registrovaným klientům zdarma a je možné je nově sledovat také prostřednictvím aplikace Fortuna v mobilních zařízeních. Všichni naši noví klienti navíc obdrží speciální nabídku 100 Kč na ruku.

Zmíněný čtvrtek 8. října 2015 si pak určitě poznamenejte do svého kalendáře, ať nepropásnete jedinečnou možnost zahrát si hru o bank a ceny v celkové hodnotě 1 000 000 Kč!

Zapojte se do soutěže o milion ZDE.