+
Nenechte si ujít
nejnovější zprávy ze světa
sportu. Sledujte nás na Facebooku a
dozvíte se vše jako první.
20. listopadu 2015 • 00:00

Sportovní kino si pořizuje stále více hospod v Česku. Víme proč!

Autor:
TOP VIDEA
Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení Tihle ovládli ligový galavečer! Podívejte se na společné focení
Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem Od Van Kessela ke Ngadeuovi. Podívejte se na 65 gólů Slavie na cestě za titulem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důvodem rostoucího zajmu majitelů hospod a restaurací v Česku v posledních týdnech jsou především atraktivní živé přenosy nejzajímavějších zápasů Synot ligy, Champions League a Premier League z každého kola. Ty lze totiž sledovat jen na stanici O2 Sport, kterou má Sportovní kino exkluzivně v nabídce. Majitelům gastronomických zařízení však toto nové kino nabízí ještě mnohem více.S aktuální fotbalovou sezonou přišel Staropramen společně s O2 TV s novinkou určenou pro provozovatele hospod, barů a restaurací, kteří chtějí svým návštěvníkům nabídnout něco navíc a nalákat je k pravidelným návštěvám.

Jak se ukazuje v průběhu všech důležitých sportovních událostí, Češi jsou velcí sportovní fanoušci. A proč fandit doma, když je to o moc zábavnější v oblíbené hospodě s přáteli a u dobrého piva?

Projekt Staropramenu a O2 TV s názvem „Sportovní kino“ nabízí provozovatelům restauračních zařízení instalaci televizního kanálu O2 Sport s nabídkou exkluzivních sportovních přenosů, které na jiných televizních stanicích nenajdou: nejlepší zápas z každého kola Synot ligy, 15 zápasů Champions League z každého kola, 5 zápasů z každého kola Premier League, zápasy vybraných turnajů ATP a WTA a další atraktivní sportovní přenosy.

Foto 


Nabídka Sportovního kina navíc obsahuje možnost zviditelnění dané provozovny v jejím okolí, propagaci sledování O2 Sport i jednotlivých sportovních přenosů, případně i osobní oslovování štamgastů ze sousedství prostřednictvím textových zpráv.

„Hospodští, kteří odebírající naše pivo, tak získají nejen atraktivní program pro své hosty a zajímavý marketingový balíček na jeho zviditelnění, ale i legální obsah k veřejné produkci v provozovně,“ vysvětluje Jan Matějů, ředitel oddělení rozvoje obchodu společnosti Pivovary Staropramen a dodává: „Nabídka platí i pro hospody, které naše pivo doposud neodebírají, pokud se zavážou k jeho odběru.“

Foto 


I vaše hospoda může získat výhodu exkluzivních zápasů, které vám jiné televizní stanice nenabídnou. Pro více informací a případné objednávky navštivte stránky www.sportovnikino.cz. Najdete zde i přehled hospod a restaurací, které již Sportovní kino mají.