+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
10. prosince 2015 • 20:27

Martinik zaslíbený! Příbramské ženy jsou znovu mistryně světa v aerobiku

Autor:
Mistryně světa z Oxygenu Příbram
TOP VIDEA
CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze CELÝ SESTŘIH: Bohemians - Slavia 0:0. Vršovické derby bez vítěze
SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč SESTŘIH: Hoffenheim - Werder Brémy 1:0. Pavlenkovu premiéru zkazila teč
VŠECHNA VIDEA ZDE

Představte si to. Karibik, pláže, sluníčko pere. A slečny v plavkách s útlými pasy soupeří ve sportovním aerobiku o titul mistryň světa. To aktuální letí z Martiniku do Česka. Seniorskému týmu z Příbrami se povedlo potvrdit svou třídu. K titulu mistryň Česka a Evropy teď přibraly i ten světový!Světový šampionát se v minulých dnech konalo na Martiniku. A ve sportovním aerobiku je to jasně hozené. Největší velmoci jsou Česko a Rusko, jejich týmy si mezi sebe rozdělují titulu. Teď byly lepší Češky.

Stejně jako v minulém roce braly světový primát v kategorii Senior Grande Step dívky Oxygenu Příbram. V jejich osmičlenném družstvu byly navíc i sestry Lucie a Daniela Chlebnovy, který titul mistryň světa získaly už pošesté!

Sportovní klub Oxygen patří společně s kladenským Fit studio Venuše k absolutní světové špičce, děvčata ladí synchronizaci běžně šestkrát v týdnu. „Pokud chcete patřit do špičky, musíte tomu podřídit svůj život,“ říká Lenka Chlebnová, další z členek úspěšné rodiny.

Témata:  sport, aerobik, příbram
 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze