10. prosince 2015 • 20:27

Martinik zaslíbený! Příbramské ženy jsou znovu mistryně světa v aerobiku

Autor:
Mistryně světa z Oxygenu Příbram
TOP VIDEA
Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím Lavička: Schick ví, čeho chce dosáhnout a jde si za tím
Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu? Messi vs. Ronaldo = kličky, góly, penalty! Kdo zažil lepší sezonu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Představte si to. Karibik, pláže, sluníčko pere. A slečny v plavkách s útlými pasy soupeří ve sportovním aerobiku o titul mistryň světa. To aktuální letí z Martiniku do Česka. Seniorskému týmu z Příbrami se povedlo potvrdit svou třídu. K titulu mistryň Česka a Evropy teď přibraly i ten světový!Světový šampionát se v minulých dnech konalo na Martiniku. A ve sportovním aerobiku je to jasně hozené. Největší velmoci jsou Česko a Rusko, jejich týmy si mezi sebe rozdělují titulu. Teď byly lepší Češky.

Stejně jako v minulém roce braly světový primát v kategorii Senior Grande Step dívky Oxygenu Příbram. V jejich osmičlenném družstvu byly navíc i sestry Lucie a Daniela Chlebnovy, který titul mistryň světa získaly už pošesté!

Sportovní klub Oxygen patří společně s kladenským Fit studio Venuše k absolutní světové špičce, děvčata ladí synchronizaci běžně šestkrát v týdnu. „Pokud chcete patřit do špičky, musíte tomu podřídit svůj život,“ říká Lenka Chlebnová, další z členek úspěšné rodiny.

Témata:  sport, aerobik, příbram