19. prosince 2015 • 12:04

Hity Googlu 2015. Simon, Čišovský i dotaz: Proč nehraje Jágr?

Autor:
Jaromír Jágr je hvězdou i na internetu. Fanoušky dění okolo něj hodně zajímá.
TOP VIDEA
Vítkovice - Zlín: To se jen tak nevidí. Domácí měli výhodu, vstřelili si vlastní gól Vítkovice - Zlín: To se jen tak nevidí. Domácí měli výhodu, vstřelili si vlastní gól
TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka TOP 5 gólů 17. kola: Fillovo sólo, luxusní přímák i Čermákova dělovka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Internetový vyhledávač Google zveřejnil žebříček výrazů, které uživatelé hledali během roku 2015 nejvíce, vyhodnotil i jména a oblasti, které se v žebříčcích posunuly během roku nejvíce. Ve sportu byl nejhledanějším výrazem „hokej 2015“, což vzhledem k pořadatelství světového šampionátu není překvapením. Mezi „trendovými výrazy“ bylo toto spojení v roce 2015 třetím nejhledanějším.Mezi osobnostmi se za rok 2015 prosadili mezi nejlepší také sportovci. Druhý mezi skokany roku je například hokejový útočník Dominik Simon, sedmý pak někdejší hráč Viktorie Plzeň Marián Čišovský, který je těžce nemocný.

I mezi nejhledanějšími výrazy ve spojení s rokem 2015 byly ty sportovní. Stříbro bere „hokej 2015“, čtvrté místo „Wimbledon 2015“, páté bylo „Giro 2015“ a osmou pozici obsadilo „Australan Open 2015“.

Ve spojení se slovem „proč“ pak byl třetím nejhledanějším výrazem dotaz „Proč nehraje Jágr“ a sedmou pozici pak „Proč má Jágr 68“. Mezi trendovými výrazy pak za rok 2015 patří prim basketbalistovi Lamaru Odomovi.

Témata:  sportinternetjágrsimonČišovský