+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
13. dubna 2017 • 16:00

Squashová elita v Praze! Představí se šampion Koukal i egyptská hvězda

Autor:
TOP VIDEA
RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje RENTGEN SPECIÁL: Hlavní pilíře úspěchu Liberce? Obránce centruje, obránce zakončuje
TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský TOP 5 gólu Plzně: Omládlý Kolář, úžasný Krmenčík, bodoval i Limberský
VŠECHNA VIDEA ZDE

Praha zažije o víkendu squashovou vlnu. Do české metropole totiž míří ženská světová elita, která se utká v rámci okruhu  PSA Puma Czech International Championship s dotací 5000 USD. Chybět nebudou ani Češi. V mužském turnaji OC Arkády squash cup 2017 se představí 18násobný šampion Jan Koukal.Turnaj se bude hrát v Praze na dvou místech. Hlavním centrem turnaje bude skleněný kurt v OC Arkády, kde se budou hrát všechny nejdůležitější zápasy. Kromě Arkád se bude hrát i ve SquashParku Cibulka.

Mezi muži se představí i česká legenda Jan Koukal
Mezi muži se představí i česká legenda Jan Koukal

Mezi muži se představí česká špička včetně 18násobného mistra ČR Jana Koukala a finalisty nedávného šampionátu Jakuba Solnického. V ženském turnaji je zastoupeno 10 zemí v čele se squashovou velmocí Egyptem.

Největší favoritkou je bezpochyby nejvýše nasazená vycházející hvězdička světového squashe Amina Yousry, která je právě z Egypta. Sedmnáctiletá hráčka je ve světovém žebříčku na 61. pozici. První turnajový triumf PSA bude vyhlížet i druhá nasazená česká favoritka aktuální světová 83. Anna Serme.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze