+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. července 2009 • 10:35

Rozhodčí v házené: za korupci pětiletý trest!

Autor:
Španělský házenkář Carlos Prieto se snaží prosadit proti čínské obraně.
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pětiletým zákazem činnosti potrestala Evropská házenkářská federace dva německé rozhodčí. Frank Lemme a Bernd Ullrich řídili v roce 2006 finále Poháru vítězů pohárů, po kterém celníci na moskevském letišti našli v Ullrichově zavazadle 50.000 dolarů.Oba sudí popřeli, že by zápas mezi ruským Čechovem a španělským Valladolidem nějak zmanipulovali. Tvrdili, že nevědí, jak se peníze do kufru dostali.

Událost prý nenahlásili, protože se báli, že by jim nikdo nevěřil. PVP tehdy vyhrál Čechov, který v prvním utkání podlehl o sedm branek, ale v domácí odvetě nad Valladolidem zvítězil potřebným osmigólovým rozdílem.

Oba Němci mají na pět let zakázanou jakoukoli činnost v mezinárodní házené. Evropská federace zároveň na dva roky vyloučila Čechov z pohárů za to, že při vyšetřování případu nespolupracoval. Všichni potrestaní se mohou do tří týdnů odvolat.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze