+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
31. března 2016 • 13:00

Se SYNOT TIPem nezmeškáte žádné utkání SYNOT ligy

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH Ligy mistrů: Dortmund - Tottenham 1:2. Mizérie BVB pokračuje SESTŘIH Ligy mistrů: Dortmund - Tottenham 1:2. Mizérie BVB pokračuje
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
VŠECHNA VIDEA ZDE

Znáte ten pocit, když váš oblíbený tým bojuje o další prvoligové body a vy zkrátka nemůžete být u toho? Máme pro vás řešení.Veškeré utkání SYNOT ligy přinášíme v nejlepší kvalitě, bez zpoždění a to zcela zdarma. Stačí se pouze registrovat do BENEFIT klubu a pak už si jen pohlídat začátek zápasu. Veškerá utkání tak můžete shlédnout z pohodlí vašeho domova.

Foto 

Dáváte raději přednost partě?

I na tuto situaci jsme připraveni. Všechna utkání můžete sledovat ve vaší oblíbené hospůdce na sázkovém terminále. Síť sázkových terminálů SYNOT TIP naleznete po celé ČR, ten svůj si můžete vybrat na synottip.cz.

Musíte na rodinný výlet?

Živé přenosy SYNOT ligy nabízíme také v chytrých telefonech s operačním systémem Android i iOS. Stačí si pouze stáhnout naši novou aplikaci a vyrazit.

Foto 

A nezapomeňte, že ty nejlepší kurzy na SYNOT ligu dostanete pouze u SYNOT TIPu!

Dostaneme vás do hry!

 Klasická verze
Mobilní verze