+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
27. listopadu 2016 • 13:30

El Clásico na DIGI TV s balíčkem SPORT na půl roku zdarma

Autor:
EL Clásico na DIGI TV
TOP VIDEA
Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil Jak dal bek Bayernu supergól patičkou? Běžel 74 metrů a třikrát si narazil
Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí Jícha se loučí s kariérou. Byla snová, teď chci být s rodinou, hlásí
VŠECHNA VIDEA ZDE

V sobotu 3. prosince se uskuteční na Nou Campu první El Clásico této sezony. Slavný a tradiční duel španělských fotbalových velkoklubů FC Barcelona a Real Madrid přitahuje celosvětovou pozornost. Fotbalový fanoušci v Česku můžou být u toho díky internetové televizi DIGI2GO nebo satelitní Nové DIGI TV operátora DIGI CZ, a navíc mají možnost získat kanály DIGI Sport na půl roku zdarma.El Clásico je mezi fotbalovými fanoušky velkým pojmem. Je to bez nadsázky největší událost klubového fotbalu vůbec. Na stadionu i u televizních obrazovek budou zápas sledovat miliony diváků. Přímý přenos začíná 3. prosince v netradičním čase 16:15. „Čas zápasu byl zvolen jako kompromis, aby ho bylo možné sledovat fanoušky v různých časových pásmech, a to včetně Číny.

Chcete super fotbal? Jděte na Novou DIGI TV >>

To je důkaz, že jde opravdu o světovou fotbalovou událost,“ upozornil výkonný ředitel společnosti DIGI CZ Vladimír Rusnák. V Česku můžou slavný zápas fanoušci vidět pouze na platformách DIGI CZ, tedy na satelitní Nové DIGI TV a internetové DIGI2GO, a to díky programové nabídce doplňkového balíčku SPORT nebo samostatného balíčku SPORT PLUS.

El Clásico s balíčkem SPORT na půl roku zdarma

U příležitosti konání El Clásika DIGI CZ nabízí novým zákazníkům možnost získat doplňkový balíček SPORT na půl roku zdarma. Doplňkový balíček SPORT obsahuje rozšířenou sportovní nabídku satelitní Nové DIGI TV i internetové DIGI2GO. U obou televizí v balíčku nechybějí kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD.

Aby nový zákazník mohl získat doplňkový balíček SPORT na prvních šest měsíců zdarma, musí si jej objednat v rámci akce „El Clásico dárek“ spolu se satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO v několika následujících dnech, nejpozději však 3. 12. 2016. Stejný termín pro objednání zvýhodněného balíčku SPORT platí i pro stávající zákazníky. Novou DIGI TV nebo DIGI2GO s balíčkem SPORT na půl roku zdarma lze získat zavoláním na zákaznickou linku 533 427 533 nebo na webu zde >>

Kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD, vysílají zejména atraktivní evropský klubový fotbal – anglickou Premier League, španělskou La Ligu či druhou anglickou ligu Sky Bet Championship. Právě na tyto soutěže pro český trh DIGI CZ vlastní vysílací práva, ovšem nechce být jen zprostředkovatelem. „Zakládáme si na tom, že kanály DIGI Sport nejsou jen proudem přímých přenosů, ale že nabízejí i velké množství doprovodného obsahu z vlastní produkce připravovaného česko-slovenským sportovním studiem,“ dodal Vladimír Rusnák.

EL Clásico na DIGI TV

Přímý přenos El Clásika poběží na kanále DIGI Sport 3 HD. Konkrétně doprovodný program k nadcházejícímu zápasu El Clásico začne v sobotu 3. prosince dopoledne a zahrne například sestřih předcházejících zápasů Realu a Barcelony, rozhovory s experty, ankety, zajímavosti kolem slavného duelu, ale i přímé přenosy z dalších zápasů aktuálního kola La Ligy. Zajímavostí přenosu na Nové DIGI TV a DIGI2GO je, že jím bude provázet česko-slovenská dvojíce komentátorů. Bude se tak bez nadsázky jednat o federální vysílání, které začíná již v 15 hodin.

Internetová DIGI2GO

ZÁKLADNÍ BALÍČEK BALÍČEK SPORT
60 kanálů (27 v HD) 8 kanálů (7 v HD)
349 Kč 149 Kč *)

 

Satelitní Nová DIGI TV

ZÁKLADNÍ BALÍČEK BALÍČEK SPORT
70 kanálů (12 v HD) 10 kanálů (6 v HD)
299 Kč 149 Kč *)

 *) El Clásico dárek - Při objednání doplňkového balíčku SPORT do 3. 12. 2016 a uzavření smlouvy na 24 měsíců získává zákazník balíček SPORT na 6 měsíců zdarma.

Samostatný balíček SPORT PLUS

Vedle doplňkového balíčku SPORT má DIGI CZ ve své nabídce i samostatný balíček SPORT PLUS, který také obsahuje kanály DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ten je možné pořídit si samostatně, bez nutnosti objednávat další programové balíčky, a dokonce i bez nutnosti měnit stávajícího televizního operátora. Na balíček SPORT PLUS se slevová akce k El Clásico nevztahuje.

Internetová DIGI2GO

SPORT PLUS
15 kanálů (12 v HD)
349 Kč

 

Satelitní Nová DIGI TV

SPORT PLUS
15 kanálů (12 v HD)
349 Kč

 Klasická verze
Mobilní verze