Objevte svět Superlife
TOP VIDEA
Vaniak: Kdyby Pivarníka neodvolali, možná už by Plzeň slavila titul Vaniak: Kdyby Pivarníka neodvolali, možná už by Plzeň slavila titul
Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal? Největší překvapení La Ligy – kdo upoutal, kdo zklamal?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máte rádi pohyb? Sportujete? Hledáte nové informace, výzvy, a zajímá vás, jak jsou na tom ostatní? Jde vám o to zlepšit se, naslouchat radám zkušených sportovců a mít možnost se s nimi osobně setkat? Děláte se svým tělem bláznivé věci a chcete to ukázat ostatním? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak je tu i pro vás Superlife, nový interaktivní svět sportu.Superlife je součástí serveru isport.cz. Jeho cílem je co nejvíc propojit rekreační, amatérský, výkonnostní i vrcholový sport. Ve všech směrech. Přidat se může každý, ať už se hýbe pro lepší vnitřní pocit, pro výkony i pro zábavu.

Otevře se vám svět, se kterým získáte na aktivní pohyb zcela nový pohled. Superlife funguje na třech úrovních jako reality show.
V první vám mistři svého oboru, kteří zasvětili sportu celý život, ukážou, jakým způsobem se připravovat, zlepšovat se, propojit svou vášeň s běžným životem a hlavně jít za svým cílem.
Ve druhé se k nim budete moci sami připojit, nechat se od nich vést a trénovat s nimi formou řady zajímavých výzev.
A ve třetí se můžete sami podělit s ostatními o vlastní zkušenosti a zážitky. Připravujete se na svůj životní závod? Děláte něco netradičního, mimo hlavní proud, nebo jste se rozhodli pro šílenost, kterou musí ostatní vidět? Napište nám na superlife@cncenter.cz, a pokud váš příběh bude stát za to, představíme ho čtenářům isport.cz.

Je to jednoduché. Rozhodněte se a začněte. Najděte si vlastní tempo. Nebojte se objevovat. Překonávejte své limity. A ukažte to i ostatním. Žijte Superlife.


Témata:  sport, superlife