+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
Objevte svět Superlife
TOP VIDEA
Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy Bořil po vypadnutí z LM: Zdržování APOELu? Měl jsem nervy
Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky Ve vyložených situacích nejsme schopni dát gól, smutnil Jandač po prohře se Slováky
VŠECHNA VIDEA ZDE

Máte rádi pohyb? Sportujete? Hledáte nové informace, výzvy, a zajímá vás, jak jsou na tom ostatní? Jde vám o to zlepšit se, naslouchat radám zkušených sportovců a mít možnost se s nimi osobně setkat? Děláte se svým tělem bláznivé věci a chcete to ukázat ostatním? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak je tu i pro vás Superlife, nový interaktivní svět sportu.Superlife je součástí serveru isport.cz. Jeho cílem je co nejvíc propojit rekreační, amatérský, výkonnostní i vrcholový sport. Ve všech směrech. Přidat se může každý, ať už se hýbe pro lepší vnitřní pocit, pro výkony i pro zábavu.

Otevře se vám svět, se kterým získáte na aktivní pohyb zcela nový pohled. Superlife funguje na třech úrovních jako reality show.
V první vám mistři svého oboru, kteří zasvětili sportu celý život, ukážou, jakým způsobem se připravovat, zlepšovat se, propojit svou vášeň s běžným životem a hlavně jít za svým cílem.
Ve druhé se k nim budete moci sami připojit, nechat se od nich vést a trénovat s nimi formou řady zajímavých výzev.
A ve třetí se můžete sami podělit s ostatními o vlastní zkušenosti a zážitky. Připravujete se na svůj životní závod? Děláte něco netradičního, mimo hlavní proud, nebo jste se rozhodli pro šílenost, kterou musí ostatní vidět? Napište nám na superlife@cncenter.cz, a pokud váš příběh bude stát za to, představíme ho čtenářům isport.cz.

Je to jednoduché. Rozhodněte se a začněte. Najděte si vlastní tempo. Nebojte se objevovat. Překonávejte své limity. A ukažte to i ostatním. Žijte Superlife.


Témata:  sport, superlife
 Klasická verze
Mobilní verze