8. ledna 2016 • 17:47

Maraton a zápas v MMA. Sledujte výzvy reality show Superlife!

Autor:
720p480p360p240p
Superlife: Půlmaraton? Zápas v MMA? Vyberte si svou výzvu
TOP VIDEA
Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou
Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zdolat půlmaraton v ostrém tempu, přežít zápas v MMA, zvládnout maraton pod 4 hodiny. Těmito výzvami začíná Superlife, nová reportážní reality show serveru iSport.cz. Sledujte v následujících měsících, jak se redaktoři František Prachař s Adamem Böckem a 20 amatérských běžců pod vedením známého trenéra Miloše Škorpila, připravují na splnění svého sportovního cíle.Sport bez hranic, zážitky, emoce, plnění osobních cílů a zdolávání výzev. Tohle a ještě mnohem víc představuje Superlife, nová sekce serveru iSport o aktivním životě a pohybu. Díky ní se vám otevře svět, ve kterém získáte na sport nový pohled.

Začínáme zostra. Superlife se na webu iSport.cz představuje jako reportážní reality show.

V ní dostanete možnost sledovat, jak se 20 amatérských běžců připravuje pod vedením známého ultramaratonce a trenéra Miloše Škorpila na to, co je snem mnoha běžců. Zdolat 5. května maraton v Praze pod hranici 4 hodin. „Když člověk uběhne maraton, posune se v životě dál a stoupne i u ostatních lidí jako osobnost,“ tvrdí Škorpil, jenž si královskou vzdálenost zamiloval před víc než 40 lety.

Škorpilovi bude sekundovat i redaktor Adam Böck, jenž se připravuje v rámci celé skupiny na jiný cíl. Jeho metou je zdolat 2. dubna půlmaraton v rychlém čase 1 hodina, 24 minut. Čili v tempu 4 minuty na 1 kilometr.

V rámci přípravy celé skupiny uvidíte, jak se v kombinaci s běžným životem nachystat na závod v dlouhém běhu. Dozvíte se také detaily o běžecké technice, výběru vybavení i tréninku podle osobnosti, která zasvětila běhu celý život.

Druhá část reality show je úplně jiná. Redaktor František Prachař se pokusí absolvovat zápas v MMA. Tedy ve sportu, který je díky své komplexnosti považován za jednu z nejvšestrannějších disciplín. Zároveň je kvůli tvrdosti a undergroundové pověsti vnímán širokou veřejností stále s mnoha předsudky.

Cílem je představit komplexní zákulisí sportovní přípravy a moderní tréninkové metody. A vedle toho ukázat, že se může každý dostat při správném vedení na úroveň, která mu umožní splnit si v jakékoliv formě vytýčenou výzvu.

Nevěříte? Sledujte Superlife!

 

Témata:  sportsuperlifemmamaratonŠkorpil