+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. ledna 2016 • 13:30

Superlife. Cesta k zápasu MMA 1. Redaktor iSport.cz trénuje na souboj v kleci

Autor:
Jako Pešta, Vémola a Procházka. Redaktor iSport.cz trénuje na zápas v MMA
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného LIGA NARUBY: Lafatovo fair play, naštvaný Wágner a omluva od Podaného
Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů Kubánci přejeli Evropu! Lucerna zažila při galavečeru boxerskou bitvu kontinentů
VŠECHNA VIDEA ZDE

MMA. Tenhle sport vzbuzuje všechny druhy emocí. Je tvrdý, komplexní a nabízí nečekané zvraty. Pro značnou část lidí je kontroverzní, pro řadu fanoušků zábavný a stále zajímavější. Jak v této disciplíně obstojí František Prachař, redaktor iSport.cz a rubriky Superlife o aktivním pohybu? Podívejte se na 1. díl reportážní reality show, v němž se dozvíte, co je cílem na první pohled nezvyklé akce.Zvládnout zápas v MMA. Do značné míry šílená výzva, kterou si vybral redaktor iSport.cz František Prachař v rámci nové rubriky Superlife o aktivním pohybu. Cíl má jasný. Připravit se v náročné disciplíně tak, aby byl schopen 18. března absolvovat podle amatérských pravidel předzápas na předním českém galavečeru bojových sportů Heroes Gate v Praze.

V 1. díle reportážního seriálu vám ukáže MMA, seznámí vás s principy tohoto sportu i s předsudky, které se kolem něj v Česku stále točí. Vše s pomocí trenérů a zápasníků pražského klubu Penta Gym, kde absolvuje přípravu.

Jako Pešta, Vémola a Procházka. Redaktor iSport.cz trénuje na zápas v MMA

„Naším cílem je posunout dál každého, kdo přijde k nám do tělocvičny. Udělat z něj lepšího zápasníka i člověka,“ říká Daniel Barták, hlavní trenér Penta Gymu i muž, který vede těžkou váhu Viktora Peštu, jediného českého zástupce v prestižní UFC.

Právě Pešta je společně s Jiřím Procházkou a Karlosem Vémolou hlavní postavou české scény MMA. Jak v praxi tento sport vypadá očima člověka, který se na něj dosud jen díval tak, jako vy.

 Klasická verze
Mobilní verze