15. června 2016 • 23:48

Závod mezi tanky! Soutěžte se Superlife o 60 startovných na akci Boletice Race

Autor:
720p480p360p240p
Zažijte Boletice race 2016 s aplikací Superlife!
TOP VIDEA
Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou Život je sranda. Hokejové hvězdy se dojemně loučily s Josefem Augustou
Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech Jarolímův hattrick je stále rekordní. Dal ho za Bohemians ve 38 letech
VŠECHNA VIDEA ZDE

Závody cyklistů a běžců v kulisách unikátní přírody, která byla veřejnosti desítky let skryta. O tom bude akce Boletice Race ve stejnojmenném vojenském újezdu na Šumavě. Do neznámých koutů, mezi které patří i tanková střelnice, se můžete vydat 2. července i vy s celou rodinou i aplikací Superlife. Díky ní můžete soutěžit následující dva víkendy o celkem 60 startovných.Boletice Race je závod, který chce spojit sportovní zážitek s nevšedním prostředím. Proto je místem konání přísně střežený vojenský újezd, který se veřejnosti otevře pouze na jediný den – 2. července, kdy se v krajině zvané „neznámá Šumava“ uskuteční několik závodů pro běžce a cyklisty. K tomu bude na programu i klání dračích lodí na Lipně a doprovodné akce pro celou rodinu.

Běžce čeká závod na 20 km, cyklisté na MTB mají na výběr ze dvou možností – 41 km a 68 km. Všechny trasy vedou přes funkční tankovou a minometnou střelnici, která je jinak běžnému lidskému oku skryta.

Vedle toho ale podnik na asfaltových i nezpevněných lesních cestách zavede sportovce na vyhlášená místa Boletic - Adolfův kámen, 1 236 metrů vysoký vrchol Knížecího stolce nebo pramen řeky Blanice.

Na každou trať se může vydat maximálně tisíc účastníků a díky Superlife se mezi ně můžete zařadit i vy. Stačí si stáhnout sportovní aplikaci a splnit tento nebo příští víkend jakoukoliv výzvu s logem Boletice Race. Vyzkoušejte si vzdálenosti šumavské akce nanečisto a vyhrajte. Na 5 nejlepších mužů a 5 nejlepších žen v každé ze tří výzev čeká zdarma startovné na ostrý závod.

Témata:  sportsuperlifezávod