23. srpna 2016 • 08:00

SUPERLIFE - VÝZVY NA TÝDEN: Zabojujte a prožijte aktivní konec prázdnin

Autor:
TOP VIDEA
Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel
VŠECHNA VIDEA ZDE

Superlife je o chuti změnit se a zlepšovat se pomocí sportu a pohybu. Přidat se může každý, ať už se hýbe pro lepší vnitřní pocit, pro výkony i pro zábavu. Pojď do toho s námi, žij Superlife! V tomto článku se podívejte na přehled, jaké výzvy byly vypsány pro tento týden.4 hodiny za týden

Choď během týdne alespoň 4 hodiny
Nezáleží na tempu, na terénu ani na lokalitě. Jde jen o to, strávit od pondělí do neděle aspoň 4 hodiny chůzí. Spoj letní procházky třeba s hledáním kešek nebo s lovením Pokémonů… a výzvu splníš levou zadní.

3 hodiny za týden

Běhej během týdne alespoň 3 hodiny
Rozluč se se srpnem aktivně! Není na co čekat a nad čím přemýšlet: Nazuj běžecké boty a utíkej! Věnuj se v tomto týdnu aspoň 3 hodiny běhu a výzva je tvoje.

6 hodin za týden

Jezdi během týdne alespoň 6 hodin na kole
Léto je v plném proudu, oslav ho pohybem! A provětrej přitom i své kolo, aby mu nebylo doma nebo v garáži smutno… :) Najeď od pondělí do neděle aspoň 6 hodin a výzva je tvá!

4 hodiny za týden

Jezdi během týdne alespoň 4 hodiny na bruslích
V zimě si in-linů užiješ méně, tak neváhej a využij toho, že tu ještě máme léto! Věnuj v tomto týdnu aspoň 4 hodiny bruslení a výzva je tvoje. To dáš!

5 hodin za týden

Jezdi během týdne alespoň 5 hodin na koloběžce
Vstup do tohoto týdne tou správnou koloběžkářskou nohou. A pak tou druhou… a zase první a druhou… Prostě dej své koloběžce trochu zabrat! :) 5 hodin týdně a výzva je tvoje.

Témata:  sportSuperlifevýzvyvíkend